ЗМІ повідомили про негласну заборону російської митниці на ввезення товарів з Туреччини

Новини

zonkont66286Федеральна митна служба (ФМС) Росії видала негласне розпорядження не пропускати товари з Туреччини. Про це радіостанції «Говорить Москва» розповіли митні брокери.

За словами представника компанії-імпортера, з сьогоднішнього дня митники не приймають декларації на оформлення турецьких товарів всіх категорій і рекомендують перевізникам оформляти реекспорт. Офіційних документів про заборону імпорту з Туреччини співробітники ФМС не надають.

Джерело у відомстві повідомило, що співробітникам митниці видали розпорядження додивлятися всі вантажі з Туреччини, а потім залишати їх на складі тимчасового зберігання. Мова йде про перевезеннях усіма видами транспорту.

У середу, 25 листопада, помічник голови уряду Росії, колишній глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що російські покупці турецьких продуктів підтримують турецьку армію. У свою чергу лідер «Справедливої ​​Росії» Сергій Миронов заявив, що країна може обійтися без турецьких будівельників і продуктів.

У той же день в Калінінградській області було затримано 162 тонни курячого м’яса з Туреччини у зв’язку з порушенням ветеринарних вимог. Крім того, Россільгоспнагляд ввів тимчасові обмеження на поставки в Росію м’яса птиці з турецького підприємства CP Standart Gida Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi, в продукції якого були виявлені бактерії лістерії.

24 листопада фронтовий бомбардувальник Су-24 зі складу російської авіагрупи в Сирії був атакований парою турецьких винищувачів F-16 і збитий ракетою «повітря-повітря». Він упав на півночі Сирії біля кордону з Туреччиною. Пілот Су-24 загинув, штурман був врятований.

Leave a Reply