Жириновський запропонував знищити Стамбул ядерним ударом

Новини

zyrikee75eЛідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував розтрощити Туреччину ракетно-ядерним ударом. Слова політика призводить радіостанція «Говорить Москва».

«Стамбул знищити дуже легко: достатньо одну ядерну бомбу в протоку кинути, і його змиє. Це буде таке страшне повінь, стовп води підніметься на 10-15 метрів, і міста не буде, а там 9000000 живе », – пояснив лідер ліберал-демократів.

На думку партійного керівника, союзники Туреччини по НАТО не стануть втручатися, «не бажаючи вмирати в ядерному пожежу». Жириновський відзначив, що в даний час Туреччина є ворогом номер один для Росії.

Політик також вважає, що зараз вища турецьке керівництво, у тому числі президент, прем’єр-міністр і Генштаб, знаходиться «в сказі». «Вони не знають, що станеться. Я б на їхньому місці зараз боявся нищівного удару по Туреччині. Одне дурне дію президента, і країни взагалі може не бути », – додав Жириновський.

Російсько-турецькі відносини серйозно погіршилися після того, як ВПС Туреччини 24 листопада збив на над територією Сирії бомбардувальник Су-24 Міноборони Росії. Президент РФ Володимир Путін, вперше коментуючи знищення літака, пообіцяв серйозні наслідки для зв’язків між Москвою і Анкарою. Пізніше цього ж дня міністр закордонних справ Сергій Лавров скасував призначений на 25 листопада візит до Стамбулу, російське МЗС рекомендував громадянам країни не відвідувати Туреччину. Крім того, уряд Росії, за словами прем’єр-міністра Дмитра Медведєва, розробляє комплекс економічних заходів в рамках відповіді на акт агресії з боку Туреччини.

Російський фронтовий бомбардувальник Су-24 зі складу російської авіагрупи в Сирії був збитий турецькими винищувачами F-16 24 листопада. Літак звалився на півночі Сирії біля кордону з Туреччиною, командир екіпажу Олег Пєшков загинув, штурман був врятований.

В Анкарі між тим стверджують, що літак був атакований після того, як порушив повітряний простір країни. Турецька влада відзначають, що пілотові нібито було зроблено 10 попереджень.

Leave a Reply