blysk3a610

Українці розробили ракету для захисту від російського флоту, яку неможливо збити

Новини

Фахівці дніпровського конструкторського бюро «Південне» розробили надзвукову ракету «Блискавка» ( «Блискавка»), призначену для ураження надводних цілей. Про це повідомляє КуПол.

«Блискавка», за даними видання, планують озброїти літаки СУ-27 і СУ-24М, які перебувають на озброєнні української армії. Швидкість нової надзвукової ракети – близько 2-2,5 тисячі кілометрів на годину. Розробники «Блискавки» стверджують, що для установки носія літаки доведеться переобладнати мінімально.

На YouTube-каналі «Огляд TV» опубліковано відео з виставки «Зброя та безпека-2019», де була представлена ​​ракета. У закадрових коментарі наводяться слова військового експерта Олега Жданова, який стверджує, що на даний момент в світі немає засобів, здатних захистити від української «Блискавки». На його думку, Україна буде використовувати нову протикорабельну ракету для протидії російському флоту.

Раніше, у вересні, президент Білорусії Олександр Лукашенко розповів про плани спільного з Україною виробництва ракетного озброєння. Він зазначив, що якийсь відповідний проект був би вкрай вигідний Україні, не уточнивши при цьому ніяких подробиць проекту і не надавши інформації про терміни його реалізації або причини скасування.

Leave a Reply