patriotb10c6

У США визнали проблеми з комплексами Patriot

Uncategorized

Президент благодійного Фонду Плушерс, що підтримує ініціативи щодо запобігання розповсюдженню ядерної зброї, Джо Сирінсіоне назвав американські системи протиракетної оборони Patriot решетом. Колонку Сирінсіоне опублікувало The National Interest.
patriotb10c6
«Якщо такі системи будуть задіяні для захисту великих районів або цілої країни, то ми ризикуємо вступити у війну з помилковим переконанням, що у нас є щит проти ракет супротивника, тоді як всі, що у нас є, – це решето», – заявив експерт . Таким чином аналітик відреагував на нездатність Patriot збивати ракети Burkan-2H.

На початку грудня New York Times опублікувала статтю про нездатність саудівських систем протиракетної оборони Patriot, куплених у США, збити бойову частину Burkan-2H, запущеної йеменськими хусит.

Разом з тим, за інформацією видання, снаряд розірвався недалеко від мети, міжнародного аеропорту Король Халід в Саудівській Аравії.

Ракети Burkan-2H створені в Ємені на основі радянських Р-17 за участю, імовірно, Ірану. На перехоплення однієї радянської ракети зазвичай відправляються чотири американських протиракети. На озброєнні Саудівської Аравії стоять американські Patriot другого і третього поколінь. Ер-Ріяд планує закупити російські системи ПРО С-400.