«Сухий» створить модернізований бомбардувальник Су-34М

Новини

sudd2aaКомпанія «Сухий» створить модернізований варіант складається на озброєнні Повітряно-космічних сил (ВКЗ) Росії фронтового бомбардувальника Су-34. Про це «Військовому експерту» в п’ятницю, 8 січня, розповіло джерело в оборонно-промисловому комплексі.

«Проведені в даний час дослідно-конструкторські роботи по вдосконаленню літака Су-34 виконуються в кілька етапів. Перший з них буде завершено в середині 2016 року. Очікується, що до 2020 року після завершення ДКР по всіх етапах буде створений модернізований варіант літака Су-34М», — повідомив співрозмовник агентства.

Він зазначив, що характерною особливістю проведених ДКР є можливість впровадження їх результатів на знову споруджуваних серійних літаках. Аж до 2020 року, як пояснює представник оборонно-промислового комплексу країни, будуть постійно зростати можливості застосування бомбардувальником нових авіаційних засобів ураження, а також удосконалюватися бортове обладнання Су-34 метою подальшого підвищення бойової ефективності літака.

Истребитель – бомбардировщик Су-34 -видеообзор

Джерело також нагадало, що згідно з підписаними держконтрактами до 2020 року має бути збудовано 124 подібних бомбардувальника. Постачання Су-34М, швидше за все, буде передбачати наступне угоду, припустив співрозмовник «Військового експерта».

Су-34 почав експлуатуватися російськими військовими в березні 2014 року. Винищувач-бомбардувальник, також позиціонується як фронтовий бомбардувальник, здатний завдавати удари по наземних цілях в будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби, а також захищатися від літаків противника ракетами класу «повітря-повітря». В цілому за станом на кінець грудня 2015 року Міноборони отримало 83 дослідних, передсерійних і серійних Су-34. В даний час шість таких бомбардувальників застосовуються в Сирії в складі авіагрупи ПКС Росії у цій країні.

Leave a Reply