Сирійська армія повідомила про обстріл з території Туреччини

Новини

obstraaa2aСирійська армія була обстріляна мінометним вогнем з турецької сторони гори Джебель аль-Акра, повідомив офіційний представник Збройних сил Сирії генерал Алі Майхуб, передає РІА Новини.

«Минулої ночі з боку гори Джебель аль-Акра, що знаходиться на турецькій території, вівся інтенсивний мінометний вогонь по підрозділах урядових військ Сирії», – заявив він на брифінгу, зазначивши, що головнокомандувач армії Сирії попереджає про небезпеку подібної поведінки.

Як повідомляє «Інтерфакс», Майхуб також розповів, що на сирійсько-турецькому кордоні склалася дуже складна ситуація. «Користуючись тим, що кордон фактично контролюють терористи, турецька влада безперешкодно організовує постачання їм зброї, боєприпасів та інших матеріальних засобів для ведення злочинної діяльності», – стверджує генерал.

За його словами, в обмін на це Анкара отримує від терористів «нафту за низькими цінами» та інші контрабандні товари. «Автомобільний транспорт з боку Туреччини на територію, зайняту терористами, проходить безперешкодно, без будь-якого огляду. У той час як сирійська влада цю ділянку кордону тимчасово не може контролювати », – зазначив Майхуб.

Конфлікт у Сирії між прихильниками і супротивниками президента Башара Асада триває з весни 2011 року. Жертвами війни, за оцінками правозахисників, стали вже понад 230 000 чоловік. Коаліція на чолі з США завдає ударів по позиціях ІД (діяльність угруповання заборонена в Росії) з минулого року. З кінця вересня 2015 повітряну операцію проти терористів в Сирії проводить Росія.

Leave a Reply