Сенатори проголосували за призначення Келлі міністром внутрішньої безпеки США

kelli7c8a45f3Сенат Конгресу США затвердив відставного генерала Джона Келлі на посаді глави Министерста внутрішньої безпеки. Про це повідомляє Reuters.

«За» проголосували 88 сенаторів, «проти» — 11 законодавців, одна людина утрималася.

Раніше сенатори прийняли рішення щодо відставного генерала Корпусу морської піхоти Джеймса Мэттиса, схваливши його призначення на посаду міністра оборони країни. Він став першим членом нової адміністрації, кого затвердили після інавгурації президента США Дональда Трампа.

Республіканець Трамп запропонував Келлі очолити міністерство 12 грудня 2016 року. «Десятиліття військової служби і палка відданість боротьбі з терором всередині країни роблять його ідеальним кандидатом на цей пост», — зазначив Трамп. На його думку, відставний генерал зможе організувати роботу по зміцненню кордонів та протидії нелегальній міграції, а також налагодити взаємодію між розвідувальними та правоохоронними структурами.

Келлі прослужив у Військово-морських силах (ВМС) країни більше 40 років. У 2012-му він очолив Південне командування Збройних сил США, а через чотири роки пішов у відставку.

Також по темі: Білий дім вперше за 150 років залишиться без домашніх тварин