Російський вертоліт знищили переданою з Туреччини американською ракетою

Новини

vert066a8Вертоліт Мі-8АМТШ зі складу російської авіагрупи в Сирії, втрачений 24 листопада 2015 в ході операції з пошуку і порятунку екіпажу збитого турецьким винищувачем російського бомбардувальника Су-24М, був знищений повстанцями за допомогою американського протитанкового комплексу BGM-71 TOW, отриманого ними з Туреччини. Відеозапис обстрілу вертольота був опублікований повстанцями на YouTube.

З 2-ї по 45-у секунду відеозапису можна спостерігати розгортання протитанкового ракетного комплексу BGM-71 на позиції. Як повідомило джерело, знайоме з ситуацією, комплекси цього типу, як і інша зброя західного виробництва, передаються повстанцям на півночі Сирії через Туреччину.

«Є два основних постачальники – повстанцям на півдні і сході зброю постачають в основному саудівці, тоді як повстанці, які діють на півночі Сирії, отримують його з Туреччини», – зазначив співрозмовник. Він додав, що протитанкові комплекси типу BGM-71 TOW поставляються повстанцям у великій кількості з турецьких і саудівських складів. «Загальна кількість переданих TOW обчислюється сотнями штук», – сказало джерело.

Leave a Reply