bagg4350

Російські офіцери потрапили в засідку у Сирії

Новини

У сирійській провінції Дейр-ез-Зор російські військові потрапили в засідку. Про це повідомляє «Російська служба Бі-бі-сі».

Родич одного з офіцерів розповів виданню, що 22 лютого автомобіль УАЗ, в якому знаходилися російські військовослужбовці, потрапив в засідку бойовиків поблизу міста Аль-Маядін. У машині знаходилися майор і два полковники. Як зазначається, Міністерство оборони Росії про їхню загибель офіційно не повідомляло.

Батькам одного з них – майора Сухроб Карімова – повідомили про те, що сталося і попросили з’явитися до військового госпіталю імені Бурденка, щоб здати аналіз ДНК. Однак за результатами тесту зразки не співпали. «Скоро місяць буде, як він [Карімов] пропав безвісти», – пояснив співрозмовник «Бі-бі-сі». Виданню не вдалося з’ясувати імена інших знаходилися в УАЗі військових. На запит, відправлений в Міноборони, відповіді поки немає.

9 січня повідомлялося, що Міністерство оборони не оприлюднило загибель молодшого сержанта Російської армії Андраніка Арустамяна в Сирії. У довідці за фактом смерті військовослужбовця вказувалося, що він загинув через те, що не втримав мінний шлагбаум і впустив його.