put554e

Путін звільнив п’ятьох генералів

Новини

Президент Росії Володимир Путін відправив у відставку п’ятьох генералів та одного полковника поліції у понеділок, 30 травня. Про це стало відомо з витягу з указу, копія якого є у розпорядженні РБК. Її справжність підтвердило джерело видання, близьке до МВС Росії.

Глава держави звільнив з посади начальника управління МВС по Володимирській області генерал-майора Василя Кукушкіна, заступника начальника головного управління МВС по Алтайському краю генерал-майора Олександра Лааса, начальника управління МВС по Ярославській області генерал-майора Андрія Ліпіліна, начальника оперативного управління МВС генерал-майора Олександра Удовенко та заступник начальника Департаменту з матеріально-технічного та медичного забезпечення МВС генерал-майора Юрія Інстранкіна. Крім того, президент звільнив полковника поліції Еміля Мусіна з посади першого заступника начальника Експертно-криміналістичного центру МВС.

Співрозмовник РБК пояснив звільнення генералів та полковника поліції стандартною ротацією співробітників у відомстві.

Зазначається, що Путін також призначив на посаду начальника управління МВС Ярославської області полковника поліції Олексія Школкіна, який досі був начальником Одинцовського УМВС.

Раніше стало відомо, що президент Росії Володимир Путін звільнив з посади заступника директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) генерал-лейтенанта Валерія Балана. Він обіймав цю посаду з 1 квітня 2019 року.