Новий глава Пентагону виступив за зміцнення альянсів з союзниками

Джеймс МеттісНовий міністр оборони США Джеймс Меттіс висловився за зміцнення відносин Вашингтона з його союзниками. Про це йдеться в посланні співробітників Пентагону, опублікованому на сайті відомства в п’ятницю, 20 січня.

За словами відставного генерала Корпусу морської піхоти, Пентагон разом з розвідувальним співтовариством є захисником американських громадян. «Визнаючи те, що жодна країна не може забезпечити свою безпеку без друзів, ми будемо працювати з Держдепартаментом над зміцненням наших альянсів», — зазначив Меттіс.

Крім того, глава Пентагону пообіцяв, що жоден долар, виділений його відомству, не буде витрачений даремно. «Тим самим ми здобуваємо довіру Конгресу і американського народу», — додав він.

Раніше, 20 січня, сенат Конгресу США схвалив призначення Меттіса на посаду міністра оборони країни. Він став першим членом нової адміністрації, кого затвердили після інавгурації президента США Дональда Трампа. Через деякий час віце-президент США Майкл Пенс привів відставного генерала до присяги.

Читайте також: Трамп присягнув як 45-й президент США