КПРФ зажадала працевлаштувати спецназівців, яких звільняють

11/03/2009

Депутат Анатолій Локоть звернувся з протокольним дорученням до комітету Держдуми з оборони з вимогою з'ясувати в Міноборони інформацію про можливості працевлаштування військовослужбовців, які звільняються зі служби, особливо з частин спеціального призначення, повідомляє новосибірська обласна організація КПРФ. Анатолій Локоть, який виступає за відміну рішення про розформування 67-ої окремої бригади спецназу ГРУ в Бердську, зажадав відзвітувати про надання соціальних гарантій військовим і членам їхніх сімей.

Лікоть нагадав, що поки не отримав відповідь на депутатський запит міністрові оборони Анатолію Сердюкову з приводу розформування бердської бригади спецназу ГРУ. Хоча, за його словами, в телефонній розмові представник Генштабу підтвердив, що відповідь вже готова і найближчим часом депутат повинен отримати її.

Нагадаємо, що інформація про плани Міноборони розформувати бригаду спецназу ГРУ, що дислокується в Бердську, з'явилася на початку 2009 року. Наприкінці лютого бригаду відвідав командувач військами Сибірського військового округу генерал-полковник Олександр Постніков, який підтвердив ці наміри.

За військову частину заступилися не тільки місцеві жителі, але і депутати. Міська рада Бердська звернулася до керівництва Росії з проханням відмінити рішення про розформування бригади, а депутат Держдуми Анатолій Локоть вручив відповідний запит міністрові оборони РФ. Це було зроблено 11 лютого 2009 року під час звіту Анатолія Сердюкова перед законодавцями. 9 лютого в Бердську відбувся мітинг проти розформування бригади, в якому взяли участь від 300 до тисячі чоловік, включаючи деяких військовослужбовців і ветеранів частини. Люди зажадали не тільки відправити у відставку підрозділ військового відомства РФ і відмінити розформування бригади, але і повністю зупинити реформу армії. Відповідну резолюцію Анатолій Локоть пообіцяв вручити особисто президентові Росії.

Проте, за повідомленнями ЗМІ, в бердській бригаді продовжує працювати комісія Сибірського військового округу, яка займається питаннями розформування частини. На контакт з журналістами члени комісії не йдуть. Терміни розформування називають різні. За даними більшості джерел, частина повинна припинити існування 1 грудня 2009 року, проте, за деякими відомостями, це може відбутися вже 1 квітня.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини