Уряд Чехії схвалив покупку БТР Pandur

03/03/2009

БТР Pandur IIУряд Чехії схвалив придбання військовим відомством країни партії з 107 бронетранспортерів Pandur II виробництва австрійської компанії Steyr Daimler Puch, повідомляє Defense Aerospace з посиланням на місцеве інформаційне агентство. Вартість контракту, який буде підписаний з постачальником, становить близько 620 мільйонів доларів.

Переговори з австрійською компанією, що є підрозділом корпорації General Dynamics, велися з 2003 року і спочатку військове відомство планувало придбати партію з 240 бронетранспортерів. Перші з них повинні були поступити до Чехії в листопаді 2007 року. Проте замовника не влаштували технічні особливості і бойові можливості БТР Pandur.

У 2007 році уряд Чехії розірвав угоду, але в січні 2008 року відновив переговори, значно зменшивши партію унаслідок неповної відповідності техніки вимогам.

У реалізації даного контракту також братимуть участь чеські підприємства, оскільки відповідна домовленість була досягнута з виробником. Деякі бронетранспортери будуть оснащені дистанційно керованими бойовими модулями RCWS-30 з 30-мм автоматичною гарматою і протитанковими керованими ракетами Spike-LR.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин
секс и не только

Останні новини

Попередні новини