Міноборони відклало звільнення молодих офіцерів

03/03/2009

Російські військовослужбовціМіністерство оборони РФ відмовилося від ідеї створення інституту кадрового резерву з числа молодих офіцерів, достроково звільнених в запас, повідомляє "Час новин".

Начальник Генерального штабу генерал армії Микола Макаров заявив 2 березня, що в 2009 році жоден молодий офіцер не підлягає достроковому звільненню.

Спочатку передбачалася, що до кадрового резерву увійдуть близько 57 тисяч осіб - молодих старших лейтенантів, капітанів і майорів з вислугою від п'яти до 15 років, які ще не вислужили пенсії і інші соціальні гарантії.

Проте зараз генштаб вирішив, що ця категорія військовослужбовців не буде дострокова звільнятися в запас. Цей крок пов'язують з економічною і фінансовою кризою, яка призвела до скорочення фінансування широкомасштабної військової реформи.

Тим часом, як відзначає видання "Комерсант", криза поставить під питання і інші заходи, заплановані в рамках військової реформи. Зокрема, в 2009 році майже удвічі може бути скорочений оборонне замовлення, що поставить під загрозу план масштабного переозброєння.

Крім того, можуть істотно сповільниться організаційно-штатні перетворення, зокрема раніше анонсований перехід на бригадну структуру сухопутних військ, а також перехід на комплектування частин за контрактом.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини