У російській армії створено командування повітряно-космічної оборони

03/07/2009

ЗРК С-400Об'єднане стратегічне командування повітряно-космічної оборони (ОСК ПКО) вперше створене в Збройних силах Росії. Про це повідомив 3 липня "Інтерфакс" джерело в російському Генштабі.

За словами співрозмовника агентства, новий орган військового управління створюється на базі розформованого з 1 липня Командування спеціального призначення Московського округу ППО (КСпН (МО ППО)), а також ряду інших структур військово-повітряних сил і космічних військ Росії.

Джерело в Генштабі також повідомило, що формування нової військової структури повинне завершитися до кінця року. Штаб ОСК ВКО розміститься поблизу підмосковної Балашихи, де раніше знаходилося управління 1-го корпусу протиповітряної оборони.

КСпН було створено в 2002 році на базі Московського округу ВВС і ППО. Йому підкорялися авіаційні і ракетні частини, включаючи підрозділи протикосмічної оборони, озброєні ракетами-перехоплювачами. У перспективі у складі командування повинна була з'явиться ескадрилья нових фронтових бомбардувальників Су-34.

КСпН охороняло повітряний простір Центрального промислового району Росії на території в 1,3 мільйонів квадратних кілометрів.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини