Дідівщину в російських казармах зніматимуть на відео

03/07/2009

ДідівщинаУ казармах встановлюватимуть камери відеоспостереження, щоб боротися з насильством і дідівщиною серед військовослужбовців. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на джерело в міністерстві оборони РФ. Також камери спостереження з'являться в кубриках і побутівках. Чи всі казарми будуть оснащені відеокамерами і коли їх почнуть встановлювати, не уточнюється.

Співбесідник РІА Новини повідомив, що для боротьби з дідівщиною Міноборони також має намір активніше задіювати "потенціал армійської громадськості". Зокрема, в статут внутрішньої служби може бути внесено положення про те, що командири зобов'язані розбирати всі вчинки підлеглих на зборах офіцерів, прапорщиків, сержантів або солдатів. Виписки з протоколів засідань залучатимуться до особистих справ порушників.

Також планується заборонити присвоювати чергове звання військовослужбовцям, що раніше притягають до дисциплінарної або кримінальної відповідальності.

У лютому повідомлялося, що Міноборони має намір добитися заборони на проходження військової служби за контрактом особам, що порушували закон. Таким чином відомство має намір на законодавчому рівні захистити солдатів від дідівщини.

У квітні 2008 року "Російська газета" опублікувала ухвалу пленуму Верховного суду, що стосується розгляду справ дезертирів. Судді визнали, що солдати, що втекли через дідівщину, повинні звільнятися від кримінального переслідування.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини