Корабель ВМС США вийшов на випробування після триденної затримки

03/07/2009

Корабель ІндепендентсДругий корабель ближньої морської зони (Littoral Combat Ship, LCS) ВМС США "Індепенденс" 2 липня вийшов на заводські ходові випробування через три дні після спочатку наміченого терміну, повідомляє Defense News. "Індепенденс" проведе в морі чотири дні. За цей час будуть перевірені силові установки і системи. Окрім цього, виробник має намір підтвердити, що він здатний розвивати таку ж швидкість, як перший корабель серії "Фрідом".

Нагадаємо, що випробування "Індепенденс" повинні були розпочатися 29 червня, проте вони були скасовані через шум у дизельних силових установках. Вихід корабля в море був перенесений наступного дня, проте у результаті випробування почалися лише 2 липня. Як підкреслює Defense News, представник корпорації General Dynamics Джим де Мартіні (Jim DeMartini) не уточнив, з якими саме технічними проблемами був пов'язаний зрив першого виходу корабля в море.

Відзначимо, що LCS у виконанні General Dynamics - це трьохкорпусний корабель, побудований з алюмінію. Його довжина складає 127,8 метра, ширина - близько 30 метрів, а водотоннажність близько 2600 тонн. Перший аналогічний корабель "Фрідом" побудований Lockheed Martin і надійшов на озброєння в листопаді 2008 року. Це сталевий однокорпусний корабель з алюмінієвою надбудовою завдовжки 115,3 метра, шириною 17,5 метра і водотоннажністю близько 3000 тонн.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини