Міноборони обмежить участь в МАКС-2009 через високі ціни

02/07/2009

Виступ пілотажних груп "Російські витязі" і "Стрижі" на МАКС-2005Міноборони Росії має намір скоротити свою участь в Міжнародному авіаційнно-космічному салоні МАКС-2009 через високу вартість виставкових площ. Про це, як повідомляє "Інтерфакс", заявив 2 липня неназване джерело в російському військовому відомстві.

"Рішення про масштаб нашої участі в Максі знаходиться у стадії обговорення. Камінь спотикання - завищені, на наш погляд, ціни на виставкові площі. Якщо компроміс не буде знайдений, участь військового відомства буде зведено до мінімуму", - підкреслив співбесідник агентства.

За його словами, космічні війська, які на останніх салонах МАКС мали свій павільйон, вже відмовилися від експозиції. Павільйону, швидше за все, не матимуть і військово-повітряні сили. На попередніх виставках експозиція ВВС була однією з найбільших. Там були представлені авіаремонтні заводи, науково-дослідні інститути і вузи військової авіації.

Питання участі пілотажних груп "Стрижі" і "Російські витязі" в програмі демонстраційних польотів на Максі також поки під питанням, повідомив співбесідник агентства.

Відзначимо, що Міжнародний авіакосмічний салон МАКС-2009 пройде в з 18 по 23 серпня в підмосковному Жуковському. Він проводиться під патронажем голови уряду і традиційно відкривається президентом Росії.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини