Міноборони виведе з Москви всі військові частини

02/07/2009

ВійськовослужбовціДо 2011 року з Москви будуть виведені всі дислоковані в ній військові частини. Таке рішення ухвалило міністерство оборони, повідомляє "Газета" (GZT.ru). Високопоставлене джерело видання у відомстві повідомило, що більшість частин покинуть місто вже до 1 грудня 2009 року. Зараз в столиці розквартировані близько 50 частин, проте жодна з них не є бойовою.

Міністерство планує продати земельні ділянки, які звільнить армія, на аукціонах за ринковими цінами. Виручені гроші повинні піти на покупку квартир для військових. Якими саме територіями військове відомство розташовує в Москві, точно не відомо, проте джерело газети в Міноборони привело в приклад ділянку в 10 гектарів, розташовану у станції метро "Щелковськая". На ньому знаходяться будівельне управління ВВС, адміністративні будівлі, склад паливно-мастильних матеріалів, їдальня і так далі.

За даними співбесідника "Газети", продаж одного цієї ділянки дозволить придбати великий обсяг житла. (У виданні написано "близько 50 тисяч квартир в Москві", проте, очевидно, це друкарська помилка. - прим. ред.). У травні стало відомо, що Міноборони має намір придбати або побудувати 52 тисячі квартир для російських військовослужбовців до кінця 2010 року.

В першу чергу будуть продані ділянки в Старомонетном провулку, на Великій Поляні і на Гоголівському бульварі. За ними повинні послідувати ділянки в районі Перовий, на Щелковському і Хорошевському шосе, на Бережковській набережній та в інших місцях Москви.

У 2008 році міністерство вже виставляло свої московські землі на торги. Три ділянки на Рубльовськом шосе площею 2,3, 1,2 і 8,5 гектара були продані 2,6 мільярдів рублів, а ділянка площею 2,8 гектара на Лівобережній вулиці продали за 1,14 мільярдів рублів.

1 червня начальник автотранспортної служби Міноборони Сергій Клімов пообіцяв особовому складу 147-й автобази Міноборони, розташованої на Рубльовському шосе, що їх частина залишиться єдиною в Москві. Проте за інформацією "Газети", автобазу передислокують до підмосковної Балашихи.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини