Швеція замовила бронетранспортери компанії Patria

29/06/2009

БТР AMVФінська компанія Patria виграла тендер військового відомства Швеції на постачання 113 бронетранспортерів AMV (Armored Modular Vehicles), повідомляє Defense News. Вартість партії машин складає 338 мільйонів доларів. Постачання техніки замовнику повинні розпочатися в 2011 і завершитися 2013 року. Восени 2009 року контракт повинен схвалити шведський уряд.

Угода передбачає постачання бронетранспортерів в п'яти різних модифікаціях. Окрім цього, в перспективі шведські військові можуть збільшити замовлення ще на 113 машин. Техніка вироблятиметься на підприємствах компанії Patria за участю субконтракторів з Фінляндії і Швеції.

Відзначимо, що серійне виробництво бронетранспортерів AMV розпочалося лише в 2004 році, проте ще до цього Patria отримала замовлення на 1200 машин від Польщі, Словенії, Фінляндії і Хорватії. Фіни і поляки вже використовували цю техніку в бойових діях в Афганістані і Чаді.

27-тонні бронетранспортери мають корисне навантаження близько 11 тонн і можуть перевозити до 12 осібк. Екіпаж AMV складається з трьох осіб.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини