Міністр оборони Індії розкритикував національного розробника зброї

23/06/2009

Основний бойовий танк ArjunМіністр оборони Індії Е. К. Ентоні (A.K.Antony) піддав критиці підвідомчу Організацію оборонних досліджень і розробок (DRDO), закликавши учених зосередитися на розробці критичних технологій. Про це, як повідомляє Defense News, заявило неназване джерело в індійському військовому відомстві.

Як повідомив співрозмовник видання, Е. К. Ентоні зажадав від DRDO утриматися від реалізації великої кількості проектів, а концентруватися на критичних напрямах, щоб допомогти своїй країні досягти потрібного рівня в найбільш важливих галузях.

Відзначимо, що в даний час близько 50 лабораторій Організації оборонних досліджень і розробок Індії працюють над 439 проектами, вартість яких оцінюється в 3,7 мільярдів доларів. Більшість підрозділів DRDO розташовуються на півдні країни, а в штаті цієї організації працюють понад 30 тисяч фахівців.

Ключовими напрямами DRDO є розробка ракетного озброєння, безпілотних літальних апаратів, систем раннього виявлення і наведення для ВПС і атомних підводних човнів для ВМС країни. Організація також займається створенням авіаційної техніки, озброєнь протиповітряної оборони і сухопутних військ. Як підкреслює видання, нерідко реалізація проектів затримується на 10-15 років, через що військове відомство розглядає можливість їх закриття.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини