Південнокорейський ПЗРК одержав нову систему розпізнавання "свій-чужий"

22/06/2009

ПЗРК ShingungПівденнокорейська компанія LIG Nex1 розробила систему розпізнавання "свій-чужий" для національного переносного зенітного ракетного комплексу Shingung, повідомляє Defense News. Її створення спільно з державним агентством з оборонних розробок (Agency for Defense Development) зайняло у виробника близько чотирьох років.

Як уточнює видання з посиланням на прес-службу LIG Nex1, роботи над новою системою ідентифікації літальних апаратів для південнокорейського ПЗРК завершилися в травні. Сухопутні війська Південної Кореї спільно з управлінням по оборонних закупівлях військового відомства країни (Defense Acquisition Program Administration) також провели її випробування, які були визнані успішними.

На розробку нової системи було витрачено близько 3,9 мільйонів доларів. LIG Nex1 стверджує, що вона дозволяє здійснювати ідентифікацію літальних апаратів із швидкістю сучасного комп'ютера. Система може істотно підвищити потенціал південнокорейських засобів протиповітряної оборони, а також має непоганий експортний потенціал. За розрахунками виробника, в 2010 році можна буде реалізувати цю продукцію на суму близько 79 мільйонів доларів.

Відзначимо, що переносний зенітний ракетний комплекс Shingung південнокорейської розробки може уражати цілі на висоті до 3,5 кілометра і відстані до 7 кілометрів. На озброєння армії Південної Кореї ПЗРК поступили в 2005 році. Інформації про експортні постачання цих комплексів поки немає.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини