Китайські ЗМІ повідомили про розробку тайваньсько-російського винищувача

19/06/2009

Літаки Ching-KuoНа Тайвані завершилася розробка національного винищувача третього покоління, який створений за участю російських фахівців. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на китайське видання The China Times.

Джерело, зокрема, стверджує, що при створенні літака використані технології винищувача п'ятого покоління F-35 Lightning II, який в даний час розробляється американською корпорацією Lockheed Martin для США і їх союзників.

За даними The China Times, Тайвань почав роботу над новим бойовим літаком після звернення до США з проханням про продаж 66 винищувачів F-16C/D. Вашингтон, як повідомлялося раніше, відмовив в цьому проханні, не бажаючи псувати відношення з Пекіном.

Китайські журналісти також відзначають, що літак розробки тайваньської державної компанії Aerospace Industrial Development Corporation (AIDC) є двомоторним і володіє можливостями короткого зльоту. Його розробка, за інформацією The China Times, була завершена тільки після того, як Росія направила на Тайвань своїх фахівців. Яку саме організацію або компанію вони представляли, джерело не уточнює.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини