Ізраїль поставить патрульні катери одній з країн Азії

18/06/2009

Корабель Super Dvora MK-IIIІзраїльська компанія Israel Aerospace Industries (IAI) одержала контракт на постачання шести патрульних катерів Super Dvora MK-III одній з азіатських держав, повідомляє DefPro. Вартість операції оцінюється в десятки мільйонів доларів. Про яку саме країні йде мова, джерело не уточнює.

Партія патрульних катерів буде поставлена замовнику до кінця 2010 року. Їх модифікація буде практично ідентична тій, в якій Super Dvora MK-III виготовляються для ізраїльського флоту. Випробування проходитимуть на території Ізраїлю і Великобританії.

Патрульні катери типу Super Dvora використовуються ізраїльським флотом з 1989 року, а в модифікації MK-III - з 2004 року. Окрім цього, вони поставлялися на експорт Еритреї, Словенії і Індії.

Катери Super Dvora, як підкреслює видання, вирізняються хорошими швидкісними і маневреними показниками, а також невибагливістю в обслуговуванні. Водотоннажність корабля складає близько 60 тонн, він може розвивати швидкість до 50 вузлів і проводити в автономному плаванні до трьох діб. Super Dvora оснащені ізраїльськими системами озброєння Typhoon і кулеметами.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини