Німеччина виділила шість мільярдів євро на нове озброєння

18/06/2009

БМП PumaБюджетний комітет парламенту Німеччини схвалив виділення понад 6 мільярдів євро на закупівлю озброєння і військової техніки для армії, повідомляє DefPro. У числі оборонної продукції, на яку підуть ці кошти, 31 багатоцільовий винищувач Eurofighter Typhoon транша 3A і 405 бойових машин піхоти Puma.

Перша частина третього транша бойових літаків Eurofighter Typhoon європейського виробництва обійдеться бюджету Німеччини в 2,9 мільярдів доларів. Разом з тим, як раніше заявили в уряді країни, від постачань ще 37 винищувачів транша 3B Берліна поки планує відмовитися, оскільки 143 машини можуть забезпечити потреби німецької армії. Остаточне рішення з цього питання буде ухвалено в травні 2010 року.

Парламентарії також схвалили придбання великої партії бойових машин піхоти Puma виробництва компаній Krauss-Maffei Wegmann і Rheinmetall. З 2010 по 2020 року вони повинні замінити БМП Marder, які в даний час стоять на озброєнні німецької армії. Вартість 405 одиниць техніки складає приблизно 3,1 мільярдів доларів.

Серед іншого озброєння і військового майна, закупівлю якого планується профінансувати за рахунок виділених коштів, 311 протитанкова ракета Eurospike з перспективою можливого збільшення партії ще на 1160 одиниць, бронетехніку сухопутних військ, а також іншу продукцію.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини