Міноборони РФ вирішило не припиняти польоти Су-24 через аварію

18/06/2009

Су-24Польоти фронтових бомбардувальників Су-24 ВВС Росії у зв'язку з аварією літака у Мурманській області припинятися не будуть. Про це, як повідомляє "Інтерфакс", заявив неназваний представник Міноборони РФ.

"Польоти бойових літаків припиняються лише у разі авіакатастрофи із загибеллю людей. Дана льотна подія кваліфікується як аварія", - відзначив джерело агентства. Співрозмовник також повідомив, що на сьогодні розглядаються дві версії авіаційної аварії - людський чинник і технічна несправність.

Нагадаємо, що фронтовий бомбардувальник Су-24 російських ВПС розбився 17 червня на аеродромі Мончегорськ. Обидва пілоти встигли катапультуватися. Інших жертв і руйнувань також не зафіксовано. Як повідомлялося раніше, причиною аварії могла стати технічна несправність.

Відзначимо, що 19 грудня 2008 року під Воронежем розбився ще один бомбардувальник Су-24, пілоти якого успішно катапультувалися. За словами військових, причинами події могли стати відмова системи керування літаком, а також порушення правил польотів або підготовки до них. Проте, за повідомленнями ЗМІ, у 2008 році польоти Су-24 були тимчасово припинені.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини