Індія виграла тендер на постачання вертольотів Намібії

12/06/2009

Вертоліт ChetakІндійська державна авіабудівна корпорація Hindustan Aeronautics Limited (HAL) виграла тендер збройних сил Намібії на постачання трьох легких вертольотів. Як повідомляє Defense News, намібійська армія одержить два вертольоти Chetak і один Cheetah індійського виробництва за 10 мільйонів доларів. Про це повідомили у військовому відомстві країни.

Операція була схвалена міністерством закордонних справ Індії, тоді як раніше зовнішньополітичне відомство заблокувало угоду з Болівією на продаж багатоцільових вертольотів HAL Dhruv. Дане рішення було ухвалено з тієї причини, що замовник планував використовувати техніку у військових цілях. Разом з тим, до 2004 року індійський уряд схвалив постачання цих машин Мавританії, непалу, Еквадору, Перу і Туреччині.

Як підкреслює Defense News, Індія щороку продає оборонну продукцію на суму близько 80 мільйонів доларів. У той же час, Делі щорічно купує озброєння і військову техніку виробництва інших країн на 6 мільярдів доларів.

Багатоцільовий семимісцевий вертоліт Chetak, маса якого складає 1230 кілограмів, може розвивати швидкість до 210 кілометрів в час. Cheetah є модифікацією франко-німецького вертольота Lama SA 315. Він виробляється в Індії за ліцензією. 1100-кілограмова машина також може розвивати швидкість до 210 кілометрів на годину. Обидва вертольоти стоять на озброєнні ВПС і сухопутних військ Індії.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини