США підготували до випробувань другий корабель ближньої морської зони

09/06/2009

Корабель ближньої морської зони "Індепенденс"Другий корабель ближньої морської зони (Littoral Combat Ship, LCS) для ВМС США "Індепенденс" готовий до проведення заводських ходових випробувань, повідомляє DefPro. За словами представника компанії General Dynamics, яка займається будівництвом корабля, на підприємстві завершилася перевірка його силової установки, що стало останнім етапом перед виходом "Індепенденс" в море.

Відзначимо, що перший корабель ближньої морської зони "Фрідом" був побудований корпорацією Lockheed Martin за замовленням американського флоту. Він поступив на озброєння в листопаді 2008 року після успішно проведених морських випробувань. Американські військові планують використовувати ці кораблі для різних операцій, включаючи розмінування, боротьбу з підводними човнами і береговими цілями. В цілому вони позиціонуються як засоби боротьби з асиметричними погрозами.

LCS виробництва Lockheed Martin - це сталевий однокорпусний корабель з алюмінієвою надбудовою завдовжки 115,3 метрів, шириною 17,5 метрів і водотоннажністю близько 3000 тонн. У варіанті General Dynamics це - трьохкорпусний корабель, побудований з алюмінію. Його довжина складає 127,8 метрів, ширина - близько 30 метрів, а водотоннажність близько 2600 тонн.

Як уточнює видання, "Індепенденс" планується передати американському флоту до кінця 2009 року. На його борту знаходитимуться вертольоти SH-60, а також безпілотні літальні апарати. Ще один корабель ближньої морської зони ВМС США повинні одержати в травні 2012 року.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини