Звільнених працівників заводу Ford навчать будувати кораблі для ВМС США

09/06/2009

Підводний човен Х'юстонВМС США заявили про намір запросити на роботу мінімум 30 звільнених працівників заводу Ford Motor, повідомляє Defense News з посиланням на офіційного представника американського флоту. Їм запропонують посади в командуванні кораблебудування і озброєнь (Naval Sea Systems Command, NAVSEA).

У квітні 2009 року представники NAVSEA брали участь у ярмарці вакансій, яка проходила в Детройті, і прийняли до розгляду 249 резюме безробітних, включаючи інженерів, вчених і фахівців у області комерційної діяльності. При цьому, як повідомили представники командування, не йшлося про працевлаштування некваліфікованих робочих. ВМС зацікавлені тільки у фахівцях, які хочуть освоїти нову професію у сфері військового кораблебудування.

У NAVSEA також пояснили, що специфіка роботи інженерів-автобудівників багато в чому схожа з кораблебудівною галуззю. Зокрема, ВМС сьогодні цікавлять матеріалознавці, які займалися питаннями зниження маси машин і підвищення їх економічності. При цьому, за словами представника американського флоту, як в автомобільній, так і в кораблебудівній галузях інженерам доводиться працювати з композитними матеріалами.

Як уточнює видання, сьогодні в 33 підрозділах командуванні кораблебудування і озброєнь ВМС США не вистачає 56 фахівців. Цей пролом військові мають намір заповнити за рахунок звільнених співробітників автопрому. Крім Ford Motor, аналогічні пропозиції можуть отримати колишні співробітники General Motors і Chrysler.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини