Шведська компанія Akers Krutbruk допрацює захист артсистем Archer

03/06/2009

Гаубиця ArcherШведська оборонна компанія Akers Krutbruk одержала контракт на доопрацювання захисту високоточної артилерійської системи Archer, повідомляє DefPro. Озброєння, створене в рамках сумісного шведсько-норвезького проекту, є модернізованим варіантом 155-міліметрової шведської буксируваної гаубиці FH-77B.

Як уточнює видання, компанії належить розробити технології для підвищення захищеності тягача гаубиці від мін і осколків. Завдяки додатковим компонентам екіпажу з 3-4 осіб, що знаходиться в кабіні машини, будуть створені безпечніші умови. Доопрацювання гаубиці триватиме до 2010 року, а її постачання намічені на 2011 рік.

Аналітики відзначають, що у новітньої гаубиці Archer, яку шведські військові називають однією з кращих високоточних артилерійських систем, великі перспективи на світовому ринку оборонної продукції. Очікується, що Швеція і Норвегія повинні придбати по 24 одиниці цього озброєння. Окрім цього, за даними DefPro, до гаубиць виявляють цікавість армії Данії, Бельгії, Малайзії, Катару і Чехії.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини