Токіо підсилить угрупування супутників-шпигунів для стеження за КНДР

02/06/2009

Прем'єр-міністр Японії Таро АсоВлада Японії схвалила 2 червня плани з розвитку супутникової системи раннього попередження про запуски ракет, повідомляє Reuters. Рішення було ухвалено через деякий час після публікації повідомлень про наміри Північної Кореї провести чергове випробування ракетного озброєння дальнього радіусу дії.

Як уточнює агентство, створення системи схвалене на засіданні експертної групи з питань освоєння космосу, яку очолив прем'єр-міністр країни Таро Асо. Її реалізація передбачена в рамках нової космічної стратегії Японії, яка близько року тому зняла довгострокову заборону на використання космічного простору у військових цілях.

З 1998 року, після випробувань північнокорейської ракети дальнього радіусу дії, яка пролетіла над територією країни, Японія вже запустила чотири супутники-шпигуни. Але запуски ракет, що почастішали, а також недавні ядерні випробування Пхеньяну змусили Японію розпочати реалізацію планів з оновлення розвідувальних супутникових систем.

Згідно з планами керівництва країни, японці збільшать інтенсивність фотографування небезпечних регіонів, поліпшать якість зображень, а також швидкість передачі графічної інформації. Окрім цього, Токіо має намір зайнятися створенням нових сенсорів дальнього виявлення.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини