BAE Systems отриала замовлення на надлегкі гаубиці від США і Канади

01/06/2009

Гаубиця M777Британська корпорація BAE Systems одержала додаткове замовлення військового відомства США на постачання надлегких гаубиць M777 на 118 мільйонів доларів, повідомляє прес-служба компанії. Закупівлі, які будуть здійснюватися за програмою продажів військової техніки в зарубіжні країни (US Foreign Military Sales program), також передбачають постачання 25 одиниць озброєння канадської армії. Корпус морської піхоти і армія США одержать 38 гаубиць.

Озброєння вироблятиметься на одному з підприємств BAE Systems у Великобританії, хоча на кінцевому етапі інтеграцію і випробування проводитиме завод в американському штаті Міссісіпі. Там же в рамках контракту, вартість якого складає близько 3 мільйонів доларів, проводитимуться роботи з відновлення ще 33 одиниць озброєння, яке використовувалося американцями в Афганістані.

Відзначимо, що гаубиця M777 може уражати цілі керованими снарядами Excalibur на відстані до 40 кілометрів. Вірогідне відхилення при цьому становить не більше 10 метрів. Транспортування озброєння здійснюється за допомогою вантажних машин, вертольотів і літаків. Американські військові використовують для цього конвертоплани V-22 Osprey.

В даний час M777 стоять на озброєнні армій США і Канади. Зацікавленість в їх придбанні також висловила Австралія. За оцінками BAE Systems, з урахуванням останньої угоди кількість замовлень на гаубиці становить близько 800 одиниць.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини