Індійська армія отримає 79 танків Arjun до березня 2010 року

01/06/2009

Танк ArjunОрганізація оборонних досліджень і розробок Індії (DRDO) поставить сухопутному військам країни 79 основних бойових танків Arjun до березня 2010 року, повідомляє Business Standard. Замовлення виконується в рамках контракту, згідно з яким індійська армія повинна одержати 124 танки вітчизняної розробки. 45 з них вже передані покупцю.

Основний бойовий танк Arjun, який індійці розробляють з початку 1970 років, поки що викликає незадоволеність військових, через що армія замовила лише обмежену партію цієї техніки. Наймасовішим танком сухопутних військ Індії залишається російський Т-90. Наприкінці літа 2009 року військові мають намір провести порівняльні випробування танків індійської і російської розробки, в яких візьмуть участь два полки, озброєні цими машинами.

Проте, як уточнює видання, в перспективі індійська армія має намір знизити залежність від західних виробників за рахунок збільшення постачань оборонної продукції власної розробки. Співвідношення військової техніки і озброєння індійського виробництва повинно бути доведено до 70 відсотків, тоді як в даний час цей показник складає близько 30 відсотків.

За словами одного з керівників DRDO Сіватхану Піллаї (A. Sivathanu Pillai), який також є директором російсько-індійського аерокосмічного СП "БрахМос", за останні декілька років у Індії з'явилося більше можливостей в цій галузі. Зокрема, на місцевих підприємствах вже виробляються військові кораблі для ВМС країни, бойові літаки, керовані ракети, сенсори, радари і інша продукція.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Останні новини

Попередні новини