himars363

Наслідки удару шістьма ракетами HIMARS зняли на відео

Аналітика

Наслідки удару одразу шістьма ракетами реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) M142 HIMARS зняли на відео. Відповідні кадри опублікувало агентство Avia.pro.

Військовослужбовці зафіксували одночасний удар надзвуковими ракетами системи M142 HIMARS, внаслідок якого було вражено величезну площу. За даними порталу, загалом кількість бойових елементів, що вражають, від ракет перевищила один мільйон.

Про місце, де саме було знято кадри, не уточнюється, проте американське озброєння виявилося з досить потужним руйнівним ефектом. При цьому російські системи протиповітряної оборони (ППО) справляються з перехопленням ракет, наголошується в публікації.

20 липня стало відомо, що США поставлять Україні ще чотири РСЗВ HIMARS. Також у новий пакет допомоги від Вашингтона, який буде представлено незабаром, увійдуть боєприпаси для РСЗВ та артилерії.

У The Washington Post назвали великі поставки РСЗВ HIMARS для Збройних сил України головним пріоритетом літа та осені цього року для США та НАТО, однак зазначили, що ефект від такої ініціативи буде відчутним лише наступної весни.