pent20b69

Колишній співробітник Пентагону виявився китайським шпигуном

Новини

Колишній співробітник розвідувального управління міністерства оборони США Рон Рокуелл Хансен зізнався в шпигунстві на користь Китаю. Про це повідомляється на сайті міністерства юстиції США.

58-річний американець прийшов працювати в департамент в 2006 році. Він багато років мав справу з документами під грифом «Цілком таємно», в зв’язку з чим підписував кілька зобов’язань про нерозголошення відомостей. У 2014 році його завербували співробітники китайської розвідки.

Хансен регулярно зустрічався з ними в Китаї. Він отримав від агентів сотні тисяч доларів за надану інформацію.

У 2018 році чоловіка звернувся до свого колеги, щоб отримати засекречені дані про бойову готовність США в одному з регіонів світу. Той повідомив про дії Хансена в Пентагон, після чого діяв як агент ФБР під прикриттям.

Хансен визнав себе винним в тому, що передавав секретну інформацію уряду іншої країни на шкоду США. Угода зі слідством передбачає 15 років позбавлення волі.


День добровольця. Муженко і Порошенко згадали захисників за покликом серця
День добровольця. Муженко і Порошенко згадали захисників за покликом серця   Під час мобілізації понад 40 000 громадян добровільно виявили бажання служити у Збройних силах України. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, вітаючи співвітчизників із Днем українського добровольця.

“В період з 2014 по 2018 роки майже 170 000 чоловік добровільно заключили контракти зі Збройними силами”, – написав він у Facebook.

Детальніше>>