Кадиров назвав дії США розв’язуванням війни проти Росії

Новини

kadyre3575aПроти Росії розв’язана справжня війна, заявив глава Чечні Рамзан Кадиров, коментуючи обвинувачення США на адресу російського президента Володимира Путіна. Свою думку з цього питання він виклав в Instagram.

За словами Кадирова, «США при підтримці своїх європейських васалів прагне викликати в Росії хаос, підірвати віру народу в свого національного лідера». Зрештою мета американців — перетворити Росію в Афганістан, Ірак, Лівію, в кращому випадку, в Югославію, додав він.

США не можуть змиритися з тим, що санкціями, ембарго і тисячами інших дій не змогли зламати волю керівництва Росії, поставити її на коліна, підкреслив Кадиров.

Він запевнив, що противникам не вдасться внести розкол в російське суспільство. «У нас є свій президент Володимир Путін, який готовий до рівноправної і взаємовигідної співпраці, але ніколи не схилить голову перед тими, хто у Вашингтоні уявив себе пупом землі», — зазначив глава Чечні.

Своє повідомлення Кадиров проілюстрував фотографією, на якій він зображений з Путіним. Підпис під знімком свідчить: «Чим грандіознішими особистість, тим голосніше хор поганих псів, безсило гавкаючих на вітер».

25 січня телеканал BBC One показав півгодинний фільм «Таємні багатства Путіна» (putin’s Secret Riches). 28 січня офіційний представник Білого дому Джош Ернест підтвердив, що прозвучали в ньому заяви заступника глави Мінфіну США Адама Шубіна про причетність президента Росії до корупції відображають позицію Вашингтона.

Leave a Reply