natob9c

Генерал описав катастрофічний сценарій війни між Росією і НАТО

Аналітика

Гіпотетична війна між США або НАТО і Росією за розмахом стане світовою, по тривалості – затяжною, за складом сторін – коаліційною. Про це в розмові з газетою ПОСТУП заявив колишній начальник штабу Ленінградського військового округу генерал-полковник Сергій Кізюн, описуючи сценарій можливого збройного конфлікту.

Він сказав, що через значну перевагу НАТО в звичайних озброєннях період бойових дій із застосуванням тільки конвенціональних засобів ураження буде коротким. Потім сторони перейдуть до обміну ядерними ударами. «У разі ядерної війни між НАТО і РФ катастрофічні наслідки застосування зброї масового ураження будуть не тільки для воюючих держав, а й усіх інших країн європейського континенту», – зазначив Кізюн.

У разі якщо ймовірний противник почне оперативне розгортання військ, воно не залишиться непоміченим розвідкою Збройних сил Росії і буде напевно розкрито у всіх можливих деталях, вважає генерал. В таких умовах, за його словами, російська армія може для початку нанести демонстраційні ядерні удари, наприклад, по пустельних акваторіях морів і океанів. Якщо ж це ніяк не вплине на поведінку ймовірного противника, то не виключені і превентивні ядерні удари.