Військовий експерт

Lockheed Martin зібрала перший укомплектований авіонікою F-35

26.01.2009

 

Многоцелевой истребитель F-35. Фото с сайта www.lockheedmartin.comКорпорація Lockheed Martin зібрала перший багатоцільовий винищувач п'ятого покоління F-35 Lightning II, повністю укомплектований авіонікою, повідомляє DefPro. В даний час модифікація F-35 вертикального зльоту і посадки проходить тестування паливних систем. Наприкінці січня літак буде доставлений на аеродром, а початок льотних випробувань запланований на літо 2009 року.

 

Авіоніка новітнього багатоцільового винищувача дозволяє виявляти, ідентифікувати і супроводжувати цілі на дальніх дистанціях, отримувати і передавати інформацію з поля бою через захищені канали передачі даних. Окрім цього, за твердженням розробників F-35 здатний виявляти швидкорухомі цілі, включаючи керовані ракети.

 

Раніше, як повідомив представник Lockheed Martin, тестування всіх цих систем проводилося лише на землі, в лабораторних умовах. Випробування авіоніки у польоті на повністю укомплектованому літаку повинно стати важливим етапом в розвитку проекту. Новий F-35 приєднається до ще п'яти літаків, які зараз проходять випробування підсистем і льотних якостей.