Військовий експерт

Американські танки і БТР обладнали камерами спостереження

 

20.02.2009

 

Камера Check-6Британська оборонна корпорація BAE Systems поставить для бронетранспортерів Stryker і бойових танків M-1 Abrams, що стоять на озброєнні армії США, камери Check-6. Вони дозволяють членам екіпажу краще контролювати навколишнє оточення, не покидаючи салон машини. Як повідомляє Business Wire, контракт вартістю близько 45 мільйонів доларів з британським виробником уклала компанія General Dynamics. Постачання партії більш ніж з 12 тисяч комплектів розпочнуться у квітні.

 

Як заявив представник BAE Systems Check-6 - це недороге технічне рішення, яке дозволяє підвищити виживанння бронетехніки в бойових умовах і забезпечити екіпаж. Зокрема, механік-водій і члени екіпажу зможуть постійно спостерігати за тим, що відбувається позаду танка або бронетранспортера, не покидаючи салону і тим самим не наражаючись на небезпеку з боку супротивника.

 

За інформацією виробника, системи спостереження дозволяють контролювати навколишнє оточення вдень і вночі, незалежно від погодних умов, а їх установка не вимагає серйозного технічного втручання в конструкцію бронетехніки. Різні модифікації систем спостереження BAE Systems вже використовуються більш ніж на 250 тисячах бойових машинах в різних країнах.