Військовий експерт

Інтернет-магазин обдурив американських військових на 19 тисяч доларів

17.02.2009

 

Скріншот з сайта інтернет-магазину MAACSАмериканський суд зобов'язав інтернет-магазин MAACS (Military Accessories and Community Support), що займається продажом військової екіпіровки і уніформи, відшкодувати збиток військовослужбовцем збройних сил США на суму близько 19 тисяч доларів, повідомляє The Air Force Times. Згідно зі статистикою Організації захисту прав споживачів (Better Business Bureau), за останні три роки на магазин було подано близько 600 скарг від покупців, які не отримали сплачені замовлення.

 

Як повідомляє видання, понад половина клієнтів так і не змогла добитися від продавця компенсації за сплачений, але так і не поставлений товар, а деякі з них взагалі не дочекалися відповідей на свої звернення. Через це Організація захисту прав споживача присвоїла продавцю найнижчий рейтинг "F", фактично оголосивши інтернет-магазин шахрайським мережевим ресурсом.

 

Зокрема, у грудні 2007 року підполковник ВВС США, ім'я якого не називається, замовив в MAACS бойову авіаційну форму, якої на той момент не було в спеціалізованому магазині військово-торгової служби. Продавець зняв з кредитної карти вартість замовлення, що складала близько 155 доларів, проте свою покупку підполковник так і не отримав. Він намагався зажадати компенсацію від магазину, але співробітники MAACS перестали відповідати на його дзвінки і електронні листи.

 

Не дивлячись на рішення суду, в Організації захисту прав споживача припускають, що сума, на яку MAACS обдурив своїх покупців, не є остаточною. Не виключено, що найближчим часом від обдурених клієнтів надійдуть додаткові скарги. З відповідним закликом до військових звертається The Air Force Times.

 

У той же час, на сайті магазину розміщено повідомлення про тимчасове припинення продажу бойової уніформи на невизначений час. У ньому також зазначається, що продавець продовжує працювати над постачаннями неотриманих замовлень, а також згодом готовий надати 20-відсоткову знижку від суми покупок клієнтам, які постраждали в результаті цього.