Військовий експерт

Реформа армії не вимагатиме виділення спеціальних коштів з бюджету РФ

 

16.02.2009

 

Проведення реформи Озброєних сил не вимагатиме виділення спеціальних фінансових коштів з бюджету, заявила заступник міністра оборони РФ з фінансово-економічної роботи Любов Куделіна. Її слова передає РІА Новині. Куделіна повідомила, що всі гроші закладені в різних статтях бюджету на оборонні потреби.

 

Крім того, за словами заступника міністра, відомство не планує скорочувати витрати на реалізацію програми озброєнь, розрахунки з особовим складом, що звільняється, і забезпечення військовослужбовців житлом, повідомляє "Інтерфакс".

 

Куделіна заявила, що на закупівлі озброєнь і техніки будуть виділені всі заплановані кошти. Частково секвеструються лише науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, які в 2009 і 2010 роках не будуть завершені.

 

У першому кварталі 2009 роки Міноборони планує перерахувати 35 відсотків платежів за державний оборонний заказ. Найближчим часом підприємствам ОПК, що виконують держзамовлення, буде виділений другий транш у розмірі 65 мільярдів рублів. При цьому раніше в першому кварталі року на фінансування держоборонзаказу виділялося 40 відсотків коштів.

 

Раніше ЗМІ повідомляли, посилаючись на неназвані джерела, що реформа Озброєних сил може бути відкладена через нестачу фінансування в умовах кризи. Міністерство оборони РФ планує за 2009 рік скоротити 250 тисяч офіцерських посад, ліквідувати інститут прапорщиків і замістити частину військових посад цивільними фахівцями.