Військовий експерт

Європейський винищувач встановив рекорд тривалості польоту

13.02.2009

 

Дозаправка Eurofighter Typhoon. Фото с сайта defpro.comБагатоцільовий винищувач європейського виробництва Eurofighter Typhoon зробив рекордний за тривалістю переліт з німецького міста Лагу в Абу-Дабі, повідомляє DefPro. Літак, що пілотується льотчиком ВПС Німеччини, прямував на виставку Aero India 2009 в індійському Бангалорі і провів в повітрі приблизно 8 годин 30 хвилин. Тривалість минулого рекордного для Eurofighter Typhoon перельоту видання не повідомляє.

 

Найбільша авіаційна виставка Aero India 2009 відкрилася 11 лютого 2009 року і завершить свою роботу 15 лютого. Європейський винищувач Eurofighter Typhoon, що є одним з експонатів, здійснюватиме по два демонстраційні польоти в день до її закриття. Як уточнює видання, стенд, де представлений літак, вже відвідали високопоставлені політики Індії і Німеччини.

 

Eurofighter Typhoon є одним з учасників тендеру на постачання Індії великої партії багатоцільових винищувачів.

 

Нагадаємо, що в конкурсі також беруть участь французька компанія Dassault Aviation з винищувачем Rafale, шведська SAAB з Gripen, а також американськими компаніями Boeing і Lockheed Martin, що представили літаки F/A-18E/F і F-16C/D відповідно.