Військовий експерт

США можуть монополізувати ринок військово-транспортних літаків

12.02.2009

 

Самолет A400M. Изображение с сайта www.airbusmilitary.comКрах проекту першого європейського військово-транспортного літака A400M компанії Airbus може дозволити американським виробникам фактично монополізувати цей ринок на сорок років. З такою заявою, як повідомляє Jane's, виступив голова комітету у міжнародних справах, обороні і збройних силах Сенату Франції Жосслен де Роан.

 

Висновок був зроблений після обговорення 93-сторінкової доповіді, в рамках якої розглядалися питання перспективного пан'европейського військово-транспортного літака A400M. Як уточнює видання, перші постачання цих машин замовникам повинні були початися вже в 2009 році, але потім були перенесені на 2012-2013 роки.

 

За даними французьких сенаторів, затримка може збільшитися ще більше, а вартість літаків перевищити очікувану. Зокрема, один з членів сенатського комітету відзначив, що, на його думку, постачання почнуться не раніше 2014-2015 років, а передбачити, наскільки в перспективі збільшиться ціна пан'европейського транспортника, зараз взагалі неможливо.

 

Доповідь, що стосується перспектив A400M, було зроблено після появи інформації про те, що сім держав, що замовили близько 180 нових європейських літаків, можуть звернутися до американських конкурентів Airbus. Причиною стали затримки з постачаннями і необхідність деяких країн в оновленні парку військово-транспортних літаків раніше, ніж європейський авіабудівник зможе поставити їх замовникам.

 

Нагадаємо, що інформація про затримки постачань A400M з'явилася в ЗМІ в січні 2009 року. Разом з цим, за даними деяких джерел, інженери Airbus неправильно заявили льотно-технічні характеристики нового літака - його вантажопідйомність виявилася меншою, а маса значно перевищує спочатку вказану виробником.

 

Глава військового відомства Франції вже закликав своїх партнерів по НАТО оцінити фінансовий збиток від затримок, а також втрати, які буде нанесено в результаті цього обороноздатності. A400M повинні поступити на озброєння Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії, Туреччини, Бельгії, Люксембурга, ЮАР і Малайзії.

 

В даний час побудований лише один прототип цього військово-транспортного літака. Перший політ A400M повинен був відбутися в 2008 році, проте, як повідомила у вересні прес-служба Європейського аерокосмічного і оборонного концерну, він був відкладений на невизначений час у зв'язку з неготовністю силової установки.