Військовий експерт

У Малайзії і Індії створять центри сервісу "Су" і "МиГ"

12.02.2009

 

Су-35. Фото с сайта sukhoi.orgНа базі представництва компанії "Сухой" в Малайзії буде створена сумісна структура по обслуговуванню бойових літаків "МиГ" і "Су", повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на керівника компанії "Сухой" і корпорації "МиГ" Михайла Погосяна. Аналогічні сервісні центри можуть бути створені в Індії.

 

Як підкреслив Погосян, для поліпшення сервісного обслуговування винищувачів "МиГ" буде застосовано досвід організації післяпродажного обслуговування літаків "Су". "Все позитивне, що накопичено по післяпродажному обслуговуванню літаків марки "Су", буде поширено на літаки марки "МиГ", - підкреслив він. Інтеграційний ефект, на думку Михайла Погосяна, забезпечить високий рівень обслуговування літаків виробництва "МиГа" і "Сухой" за кордоном.

 

Індія, Малайзія, а також інші країни регіону є традиційними покупцями російських бойових літаків. В даний час реалізується російсько-індійський проект по спільній розробці і виробництву винищувача п'ятого покоління (ПАК ФА). Корпорація "МиГ" є учасником великого тендеру на постачання Делі партії багатоцільових винищувачів. А 9 лютого 2009 року представництво компанії "Сухой" відкрилося в столиці Індії.

 

Нагадаємо, що Михайло Погосян був призначений генеральним директором ВАТ "Російська літакобудівна корпорація МИТЬ" в січні 2009 року. Він також зберіг за собою пост гендиректора ВАТ "Авіаційна холдингова компанія "Сухой".