Військовий експерт

Промо-проект армії США встановив п'ять рекордів Гіннеса

12.02.2009

 

Скриншот игры America's Army.Комп'ютерна гра America's Army, яка була створена на користь армії США з метою популяризації служби і залучення потенційних рекрутів, завоювала відразу п'ять нагород ігрового видання Книги рекордів Гіннеса 2009 року (Guinness World Records 2009: Gamer's Edition). Як підкреслює прес-служба армії США, перше видання ігрової книги Гіннеса було опубліковано в лютому 2008 року і отримало позитивні відгуки критиків індустрії комп'ютерних розваг.

 

Зокрема, America's Army була визнана найбільшою віртуальною армією, найбільш скачуваною військовою грою, найбільшим за площею ігровим симулятором, а також безкоштовним онлайн-шутером, в якому гравці проводять більше всього часу. Окрім цього, портал americasarmy.com експерти Книги рекордів Гіннеса назвали першим військовим сайтом в світі, створеним для підтримки комп'ютерної гри.

 

В даний час, як стверджує прес-служба американської армії, в America's Army зареєстровані 9,7 мільйонів гравців з 60 країн. 8-мільйонний учасник був зареєстрований в грі в 2007 році і, таким чином, віртуальна американська армія приблизно в п'ятнадцять разів перевершила за чисельністю реальну. У віртуальному просторі America's Army гравці провели більше 230 мільйонів годин починаючи з 2002 року, коли проект був запущений вперше.

 

Нагадаємо, що в грудні 2008 року представник армії США також заявив про намір створити військову базу у віртуальному просторі популярної гри Second Life, число зареєстрованих користувачів якої станом на жовтень 2008 року досягло 15 мільйонів чоловік. Військова частина буде двома окремими островами. На одному з них розміститься інформаційний центр для призовників, де можна буде дізнатися реальну інформацію про службу в армії і контакти вербувальних пунктів, а на другому - віртуальний учбовий центр.

 

Таким чином, як відзначив генерал, що зробив цю заяву, американська армія має намір привернути увагу потенційних призовників. Проте офіційну інформацію з приводу того, яка кількість віртуальних військових проектів армії США висловила бажання послужити в справжніх збройних силах, Пентагон поки не озвучував.