Військовий експерт

Індійський маршал оцінив переваги МиГ-35

11.02.2009

 

МиГ-35. Фото корпорации "МиГ".Відомий індійський військовий льотчик маршал ВПС у відставці Харіш Масанд в день відкриття авіаційної виставки Aero India 2009 виконав політ на новому багатофункціональному російському винищувачі МиГ-35, повідомляє "Інтерфакс". Як командир екіпажу літак пілотував льотчик-випробувач 1-го класу корпорації "МиГ" Михайло Беляєв.

 

Як повідомляє агентство, Масанд відзначив виняткову керованість і маневреність, які забезпечують передова аеродинамічна концепція і нова цифрова електродистанційна система керування літаком. Окрім цього, індійський ветеран звернув увагу на зручність кабіни МиГ-35, оснащеної кольоровими багатофункціональними індикаторами.

 

Нагадаємо, що МиГ-35 є одним з учасників найбільшого тендеру на закупівлю бойових літаків, в рамках якого Делі планує виділити на ці витрати близько 12 мільярдів доларів. Конкурентами російського виробника є шведська компанія SAAB з винищувачем Gripen, європейський концерн EADS з Eurofighter Typhoon, а також американські компанії Boeing і Lockheed Martin, що представили на конкурс літаки F/A-18E/F і F-16C/D відповідно.

 

Випробування літаків Делі має намір почати весною 2009 роки. Проте учасники тендеру також планують повною мірою використовувати можливості виставки Aero India 2009, що відкрилася 11 лютого в Бангалорі, для просування своєї продукції.