Військовий експерт

У Індії відкрилося представництво компанії "Сухой"

09.02.2009

 

Экспозиция компании "Сухой" на Airshow China - 2008. Фото компании "Сухой".9 лютого 2009 року в столиці Індії відкрилося представництво російської авіабудівної компанії "Сухой". Як повідомляє прес-служба холдингу, воно займатиметься підтримкою відносин з державними органами країни, захистом інтересів компанії, сприянням у вирішенні питань, пов'язаних з виконанням контрактних зобов'язань на постачання запчастин і устаткування.

 

Окрім цього, на представництво будуть покладені обов'язки по підтримці ділових контактів з міністерством оборони Індії, зовнішньоторговельними організаціями, банками і іншими структурами.

 

ВАТ "Компанія "Сухой" є найбільшим російським авіаційним холдингом з числом працівників близько 31 тисячі чоловік. У його склад входять провідні російські конструкторські бюро і серійні літакобудівні заводи. Компанія забезпечує виконання повного циклу робіт в авіабудуванні - від проектування до післяпродажного обслуговування.

 

Бойові літаки марки "Су" складають основу фронтової авіації Росії і тактичної авіації багатьох країн світу. Компанія є найбільшим російським експортним постачальником авіаційної техніки і займає третє місце в світі за обсягами виробництва сучасних винищувачів.

 

Індія - один з головних партнерів російського холдингу у сфері військового авіабудування. Зокрема, в даний час реалізується російсько-індійський проект щодо спільної розробки і виробництва винищувача п'ятого покоління (ПАК ФА).

 

В рамках цього проекту вже проведена велика робота з питань, пов'язаних з його реалізацією, розподілом обов'язків між сторонами, термінами виконання робіт і їх фінансуванням, а також технічними вимогами, які індійські ВВС пред'являють до літака. У грудні 2008 року в Делі був підписаний генеральний контракт на спільну розробку і виробництво винищувача.

 

У 2004 році на підприємстві Hindustan Aeronautics Limited почалося ліцензійне виробництво багатоцільових винищувачів Су-30МКИ. Вони стоять на озброєнні ВВС країни з 2002 року.