Побережжя Сіднея піддасться учбовій атаці терористів

03.02.2009

 Сиднейский залив. Фото с сайта aynot.com

13 лютого затока найбільшого міста Австралії Сіднея стане місцем проведення антитерористичного навчання, в процесі якого керівництво військового відомства перевірить надійність систем берегової охорони регіону. Як повідомляє Space War, згідно задумам навчання Kondari Trial, місто піддасться атаці підводних апаратів, кораблів і диверсантів-водолазів умовного супротивника.

 

Загальна тематика навчання буде антитерористичною, і включатиме перевірку ефективності гідролокаційних систем берегової охорони, дистанційно керованих і автономних нежилих підводних апаратів, а також іншого устаткування, озброєння і військової техніки. Умови, як відзначив однин з організаторів, будуть максимально наближені до реальних, а в основу учення будуть покладені сценарії можливих терористичних атак на прибережні райони, кораблі і військово-морські бази.

 

За словами представника військового відомства Австралії, берегові регіони є стратегічно важливими для економіки країни. В той же час, вони вважаються вразливими для можливих атак. Цим і пояснюється тематика навчання. Крім австралійських військових в ньому також візьмуть участь представники правоохоронних органів і портових служб. За проведенням маневрів спостерігатимуть військові експерти з Великобританії, Канади, Нової Зеландії і США, включаючи представників берегової охорони Сполучених Штатів.